Yüzümdeki değişimler

0
0

Hocam merhabalar ben Sinan.

Rahatsız ettim ama artık çarem kalmadı sizi de internetten buldum ve bir sorunumu iletmek istedim.
Hocam benim şöyle bir sorunum var. Sabahları kalktığımda yaklaşık 15-16 yıldır sürekli bir göz çevresi şişliği söz konusu, şimdi hocam ben özellikle yüzüstü yattığımda ya da kafamı eğdiğimde normal insanlara oranla yüzüm aşırı şişiyor foto linki; https://hizliresim.com/m24pRP normal dik pozisyonumda bundan farksız değil 24 saat hep çirkin bir surat ifadesi var hocam özellikle uykudan kalktığımda daha da yoğun, sanki yüzümde bir sıvı var hocam eğilince yüzümde dolduğunu hissediyorum ve kızarmada yapıyor fotoda görüldüğü gibi.
1. ve 3. Resim arasında göz kapaklarında bir kabarmada söz konusu sanırım, bakıyorum çokta anlayamıyorum hocam.
Hocam bu da normal dik oturduğum ve günümün tamamında aynı surete sahip fotom; https://hizliresim.com/vjXVNp
Hocam bu da yatarak çekindiğim fotom;   https://hizliresim.com/m24pg2 ben bu fotodaki gibi gözükmek istiyorum hep ?? normaldeki görünümüm bu, ama hep üstteki fotolardaki gibi ölü yüzü gibi dolanıyorum ?? burada bir üstteki fotoya göre gözlerim daha geniş ve sıkı (tenim de yer çekimi etkisiyle beyazlaşıyor) sanırım normal anda da olması gereken belki de sıkı bir görünüm.
Fotoların arasında bir kaç dakika var ve her istediğimde bu fotolardaki suretler durduğum pozisyona göre değişiyor.
Hocam benim ne yapmam gerekiyor estetik bir operasyon gerekiyorsa yaptırmaya razıyım ya da göz çevresi sıkılaştırma kremleri derdime derman olabilir mi acaba?
Saygılarımla Hocam
  • You must to post comments
0 Sonuç gösteriliyor
Cevabınız

Lütfen soru göndermek için